هیچ تبلیغی وجود ندارد


فورد موستانگ خودروی اسپرت محبوب زنان

به گزارش CarXR.

ir : این خودروساز آمریکایی اطلاعات فروش این خودروی اسپرت خود در سال جاری را منتشر کرده که نشان می دهد در شش ماهه ابتدایی سال 2015 فورد موستانگ جدید پر فروش ترین خودروی اسپرت در نیا بوده است.

مشتریان در سراسر دنیا 76124 دستگاه فورد موستانگ را خریداری کرده اند که این میزان در مقایسه با همین مدت در سال گذشته 56 درصد رشدداشته است.

با توجه به افزایش تقاضا برای این خودرو در سراسر دنیا، فورد تولید مدل فرمان سمت راست آن را نیز در کارخانه مونتاژ فلت راک در Flat Rock میشیگان آغازکرده است.

هم چنین فروش کلی این خودرو در میان زنان در مقایسه با سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است و موستانگ توانسته 36 درصد از کل بازار فروش خودروهای اسپرت در میان زنان را به خود اختصاص دهد.

به گفته Erich Merkle، تحلیلگر فروش فورد در ایالات متحده، خریداران زن موتور اکوبوست چهار سیلندر را به نسخه های V6 و V8 این خودرو ترجیح می دهند.

امسال اولین سالی است که فورد موستانگ در بیش از 100 بازار سراسر دنیا موجود است و نسخه فرمان سمت راست آن نیز صادرات به 25 کشور دنیا از جمله انگلستان، آفریقای جنوبی، استرالیا، نیوزیلند و ژاپن را ممکن می سازد.

منتشر شده توسط carxr.ir - تاریخ انتشار : 08:00:05 1394/6/21
برچسب ها : اسپرت , خودرو ,